top of page

Oska Steel ile Tanışın

HAKKIMIZDA

2020 yılında Oska Çelik Ev markası huzurlu ve konforlu yaşam arayan müşterilerimize kendi arsalarında Hafif Çelik Konstrüksiyon Ev Teknolojisi ile estetik, hızlı ve güvenli bireysel konutlar yapmayı hedeflemiştir. Oska Çelik Ev bünyesindeki mimar ve mühendisler kontrolünde hazırlanan tasarım ve statik hesaplamalarıyla uygun fiyat, konfor, huzur ve yapı güvenliğini bir arada sunuyor. Ana taşıyıcılarını galvaniz paslanmaz hafif çelik yapı sisteminin oluşturduğu Oska Çelik Ev yapıları 150 yıldan fazla dayanabilmektedir.

Bölgesinin 330 oda ve 704 yatak sayısı ile en yüksek kapasiteli hoteli KULE HOTEL & SPA Ekim 2017'de kapılarını hizmete açmıştır. 4✫✫✫✫ (yıldızlı) olarak hizmet veren Kule Hotel & Spa'da yüksek kapasitesi ile her zaman uygun fiyat, yüksek standartlı hizmet politikası uygulanacaktır. Toplam 32.000m2 kapalı alanı olan Kule Hotel & Spa'nın 4000m2’lik Spa Merkezin de yüzme havuzu-sıcak havuz-buhar odası-türk hamamı ve uzak doğu masajları ile iş ve gezi seyahatlerinizi tıpkı bir tatil köyünde gibi tatil ve eğlenceye çevirebilirsiniz.

Oska Grubun bir şirketi olan Oska Konut A.Ş: firması her yıl yüzlerce konut üreterek müşterilerinin ev sahibi olma hayalini gerçeğe dönüştürmektedir.

OSKA GRUP A.Ş.

1987 yılından beri inşaat sektöründe faaliyet gösteren Oska İnşaat A.Ş. kurulduğu günden bugüne birçok projeye imza atmıştır. Oska Grup 36 yılı aşan konut yapımı boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi yeni projeleri ile siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duymaktadır. Kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azminden ve ilkelerinden asla vazgeçmemiştir. İnsanların ev sahibi olma hayallerini gerçeğe dönüştürmeyi kendimize ilke edindik her zaman yapılmayanı yapmaya çalışan Oska şirketinin ürettiği 1000’lerce konutta 10.000’den fazla kişi yaşamaktadır.

Markalarımız

bottom of page